Post navigation

Wiedza

3 kroki do funduszy unijnych

Poprosiliśmy Was jakiś czas temu o wypełnienie ankiety na temat funduszy unijnych. Uzyskaliśmy odpowiedzi od prawie 200 osób, bardzo dziękujemy za poświęcony czas!

Wynikają z nich 2 podstawowe rzeczy:

1. Istnieje bardzo duże zainteresowanie dotacjami (blisko 75% respondentów zadeklarowało chęć pozyskania dotacji w najbliższych 12 m-cach).

2. Informacja o dotacjach unijnych pozostawia wiele do życzenia, oceniacie ją na 2,5 w skali 5-stopniowej! W komentarzach do ankiety pojawiło się wiele gorzkich słów w stosunku do instytucji publicznych, ale też sporo celnych uwag i podpowiedzi.

Przez kilka tygodni zastanawialiśmy się nad przyczynami takiego stanu rzeczy, zapytaliśmy ekspertów i w końcu postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i coś z tym zrobić.

Tak powstał program „3 Kroki do Funduszy Unijnych”, który ma na celu:

1. Przeanalizowanie celów i możliwości firmy oraz dobranie odpowiednich funduszy unijnych (konsultacje z Ekspertem)

2. Zbadanie szans firmy na sukces w danym konkursie dotacyjnym oraz wskazanie sposobów na zmaksymalizowanie tychże (indywidualny raport dla każdej firmy)

3. Odpowiednio wczesne poinformowanie o zbliżających się naborach, tak aby każdy z Was mógł się do nich dobrze przygotować.

Usługa jest odpłatna i rusza już 10 stycznia, w I kwartale 2018 roku mamy przewidzianych 35 miejsc. Więcej szczegółów i wycenę usługi można uzyskać pisząc do nas na adres email: info@bazafunduszy.eu 

Wszystkich zainteresowanych usługą „3 Kroki do Funduszy Unijnych” zapraszamy do kontaktu.